Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Didelės galios elektromobilių įkrovimo prieigų įsigijimas
II.1.2)Main CPV code31710000 Electronic equipment
II.1.4)Short description:
Pirkimas apėmė didelės galios 34 vnt. elektromobilių įkrovimo stotelių, įskaitant montavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas, įsigijimą.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)31710000 Electronic equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Pirkimas apėmė didelės galios 34 vnt. elektromobilių įkrovimo stotelių, įskaitant montavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas, įsigijimą. Veikla vykdoma Alytaus m., Birštono, Kauno m., Kėdainių r., Klaipėdos m., Marijampolės, Mažeikių r., Neringos, Palangos m., Panevėžio m., Tauragės r., Telšių r., Utenos r., Vilniaus m., Visagino, Jonavos r. savivaldybėse.