Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reagentų ir kitų medžiagų pirkimas VU21611, VU21612
II.1.2)Main CPV code33696000 Reagents and contrast media
II.1.4)Short description:
Vilniaus universitetas numato pirkti reagentus ir kitas medžiagas kartu su DNR ir RNR-oligų modifikacijos ir pristatymo / transportavimo (jeigu pristatymui būtinos išskirtinės sąlygos, kaip pristatymas lede, spec. pakuotėje ar pan.) paslaugomis.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
DNR ir RNR-oligų ir PGR reagentai VU21611
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)60000000 Transport services (excl. Waste transport)
73100000 Research and experimental development services
79342320 Customer-care services
33696000 Reagents and contrast media
II.2.4)Description of the procurement:
DNR ir RNR-oligų ir PGR reagentai kartu su DNR ir RNR-oligų modifikacijos ir pristatymo / transportavimo (jeigu pristatymui būtinos išskirtinės sąlygos, kaip pristatymas lede, spec. pakuotėje ar pan.) paslaugomis.
Maksimali apimtis per visą preliminariosios sutarties galiojimo laikotarpį – 349 950,00 EUR be PVM.
Peptonai ir baltyminės medžiagos VU21612
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)24956000 Peptones and protein substances
Peptonai ir baltyminės medžiagos. Maksimali apimtis per visą preliminariosios sutarties galiojimo laikotarpį – 345 000,00 EUR be PVM.