Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на МВнР
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
На основание чл. 82, ал. 4 от ЗОП и раздел VIII от сключено рамково споразумение № СПОР- 7 от 15.03.2018 г. на Централния орган за покупки за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис мебели и столове“ се проведе електронна обществена поръчка в СЕВОП в отговор на покана с изх. № 33-00-49 от 11.02.2020 г. за участие в минипроцедура № 1886 в СЕВОП за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерството на външните работи“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на офис-мебели и столове за нуждите на МВнР в изпълнение на рамково споразумение № СПОР-7 от 15.03.2018 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт“, обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис-мебели и столове“, проведена чрез Системата за електронно възлагане на обществените поръчки (СЕВОП)