Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Služby - 219977-2020
Česko-Praha: Bankovnictví a investiční služby
2020/S 092-219977
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Výběr správce fondu pro investování do nemovitostních projektů (brownfields) v ostravské aglomeraci
II.1.2)Hlavní kód CPV
66100000 Bankovnictví a investiční služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zadavatelem požadovaného plnění veřejné zakázky je výběr finančního zprostředkovatele, který bude vykonávat roli správce rozvojového fondu (dále jen „BF Fondu“). Prostřednictvím BF Fondu bude implementován finanční nástroj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost oblasti podpory Specifického cíle 2.3 „Zvýšení využitelnosti infrastruktury pro podnikání“ v programu „Nemovitosti“ (dále jen „OP PIK“). Cílem finančního nástroje má být regenerace lokalit typu brownfields za účelem podpory podnikání malých a středních podniků, v souladu se Strategií ITI ostravské aglomerace.
Vybraný finanční zprostředkovatel zřídí jeden BF Fond. Do BF Fondu bude zadavatel investovat prostředky OP PIK. Tyto finanční prostředky následně investuje správce BF Fondu do konkrétních projektů dle investiční strategie.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Výsledkem veřejné zakázky bude uzavření Operační dohody se dvěma účastníky zadávacího řízení, kteří se umístí na 1. a 2. místě v rámci hodnocení nabídek (vybraný dodavatel) v případě, že nabídka byla podána alespoň dvěma účastníky zadávacího řízení a současně nabídky alespoň dvou účastníků zadávacího řízení splňují všechny podmínky ZZVZ a zadavatele vymezené v zadávací dokumentaci.
Zadavatel uzavře s každým z vybraných dodavatelů samostatnou Operační dohodu. Zadavatel může uzavřít Operační dohodu pouze s jedním vybraným dodavatelem, pokud nabídka byla podána pouze jedním účastníkem zadávacího řízení nebo pokud nabídka pouze jednoho účastníka zadávacího řízení splňuje všechny podmínky ZZVZ a zadavatele vymezené v zadávací dokumentaci.