II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató - Kommunikáció 2021. I.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
— A keretmegállapodás alapján 2021. I. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kelet-Mo-i. Versenypálya Kft.-Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Kelet-Magyarországi Versenypálya Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 14 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizennégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négymillió - kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MDDÜ - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. külföldi és belföldi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 140 000 000,- Ft + Áfa, azaz Egyszáznegyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 42 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
MÁV - Médiafigyelési feladatok ellátása I. rész
Los-Nr.: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása:
Kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a MÁV Zrt. részére két részteljesítésben
I. rész: Médiafigyelési feladatok ellátása
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 17 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 5 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötmillió - százezer Forint + általános forgalmi adó opció.
MÁV - Kommunikációs és rendezvényszerv. II. rész
Los-Nr.: 4
II. rész: Kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 275 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázhetvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 82 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcvankettőmillió - ötszázezer Forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Nyomdai és gyártási feladatok ellátása Paks II. Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság 2021. évi kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódóan”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 25 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hétmillió - ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Garantiqa - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Garantiqa Hitelgarancia Zrt. 2021. évi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 74 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hetvennégymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 5 %-a, nettó 3 725 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió-hétszázhuszonötezer forint + általános forgalmi adó opció.
NFI - Kommunikációs ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 191 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázkilencvenegymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 57 300 000 Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenhétmillió-háromszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
ITM - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása az Innovációs és Technológiai Minisztérium számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 25 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 18., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 26.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 236 220 472,- Ft + Áfa, azaz nettó tízmilliárd-kétszázharminchatmillió-kétszázhúszezer-négyszázhetvenkét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 070 866 142, - Ft + Áfa, azaz nettó hárommilliárd-hetvenmillió-nyolcszázhatvanhatezer-száznegyvenkét forint + általános forgalmi adó opció.
NFI - FILMIO szolgáltatáshoz kapcs. kommunikáció
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „FILMIO szolgáltatáshoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 147 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszáznegyvenhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 44 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvennégymillió-egyszázezer + általános forgalmi adó opció.
Mathias Corvinus Coll. Alap.-Komplex komm., rend.
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Mathias Corvinus Collegium Alapítvány részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 000 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmilliárd forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 600 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Hatszázmillió + általános forgalmi adó opció.
ITM - „Tisztítsuk meg az Országot!” kampány
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „„Tisztítsuk meg az Országot!” kampányhoz kapcsolódó kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az Innovációs és Technológiai Minisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 27 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonhétmillió + általános forgalmi adó opció.
PIÜ - Kommunikációs ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Ügynökség Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 52 750 000 -, Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenkétmillió - hétszázötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 825 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió- nyolcszázhuszonötezer Forint + általános forgalmi adó opció.
EKE- Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Eszterházy Károly Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatmillió + általános forgalmi adó opció.
MDDÜ - komplex kommunikáció és rendezvény
Los-Nr.: 15
BVOP - Médiaügynökségi feladatok ellátása;toborzás
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága toborzási tevékenységének támogatására 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Oktatási Hivatal - Komplex kommunikáció ügy. fel.
Los-Nr.: 17
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Oktatási Hivatal részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 62 826 353 Ft + Áfa, azaz nettó hatvankétmillió-nyolcszázhuszonhatezer-háromszázötvenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 847 906 Ft + Áfa, azaz nettó tizennyolcmillió-nyolcszáznegyvenhétezer-kilencszázhat forint + általános forgalmi adó opció.
ANTENNA - Komplex komm. és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 18
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a 2021-es üzleti évre az Antenna Hungária Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 490 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázkilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 25 %-a, nettó 122 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó százhuszonkettőmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
Rész száma: 3
Rész száma: 4
II.2.2)További CPV-kód(ok)79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
Rész száma: 6
Rész száma: 7
Rész száma: 8
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15
Rész száma: 16
Rész száma: 17
Rész száma: 18