Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Turnieju Tenisowego z cyklu „Tenis 10” „O puchar Prezesa PWZT”.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.21.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Turnieju Tenisowego z cyklu „Tenis 10” „O puchar Prezesa Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego” w terminie 30 – 31.7.2016 roku oraz 20 – 21.8.2016 roku w Suchym Dworze.
Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Turnieju, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji Turnieju np.: plakaty, ulotki, zaproszenia,materiały prasowe i inne itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C.Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Turnieju, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji Turnieju np.: plakaty, ulotki, zaproszenia,materiały prasowe i inne itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy itp.