Dostawy - 221110-2022
Polska-Zakopane: Sprzęt wystawowy
2022/S 082-221110
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2022/S 072-191722)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Projekt aranżacji ekspozycji stałej w budynku Gmachu Głównego Muzeum Tatrzańskiego”
Numer referencyjny: ADM. 270-2/2022
II.1.2)Główny kod CPV
39154000 Sprzęt wystawowy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw i usług dotyczących aranżacji wystaw w budynku wpisanym do rejestru zabytków, w zadaniu inwestycyjnym – dla projektów pod nazwą:
„Projekt aranżacji ekspozycji stałej w budynku gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego” – skrót GG
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
- elementów wystawienniczych do ekspozycji,
- elementów multimedialnych (sprzęt i aplikacje multimedialne do ekspozycji),
- elementów aranżacyjnych do sali wystaw czasowych,