Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Mrežne usluge — internetski pristup i usluge fiksne telefonije
Referentni broj: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Glavna CPV oznaka64200000 Telekomunikacijske usluge
II.1.4)Kratak opis:
Nabava telekomunikacijskih usluga kao što su pristup internetu i usluge fiksne telefonije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a64211000 Usluge javne telefonije
64211200 Međugradske i međunarodne telefonske usluge
64214400 Najam komunikacijskih zemaljskih vodova
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
72400000 Usluge interneta
72410000 Usluge pružatelja
72411000 Pružatelji internetske usluge (ISP)
72417000 Imena internetskih domena
II.2.4)Opis nabave:
Pružanje usluga internetskog pristupa i rješenja SIP trunk za usluge fiksne telefonije.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Tiešsaistes pakalpojumi – interneta piekļuves un fiksētā tīkla pakalpojumi
Atsauces numurs: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Galvenās CPV kods64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Telekomunikāciju pakalpojumu, piemēram, interneta piekļuves un fiksētā tīkla pakalpojumu, iepirkums.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)64211000 Sabiedrisko telefonu pakalpojumi
64211200 Starptautiskie telefonu pakalpojumi
64214400 Sakaru līnijas noma
72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
72400000 Interneta pakalpojumi
72410000 Pakalpojumu sniedzēja pakalpojumi
72411000 Interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP)
72417000 Interneta domēna vārdi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Interneta piekļuves līniju un SIP maģistrāļu nodrošināšana fiksētā tīkla pakalpojumiem.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Online — Aċċess għall-Internet u Servizzi ta’ Linja Fissa
Numru ta' referenza: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-ksib ta’ servizzi tat-telekomunikazzjoni bħall-aċċess għall-Internet u s-servizzi ta’ linja fissa.
II.1.5)Stima tal-valur totali
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK64211000 Servizzi tal-telefoni pubbliċi
64211200 Servizzi tat-telefown fuq distanza twila
64214400 Kiri tal-linji ta' l-art tat-telekomunikazzjonijiet
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
72400000 Servizzi ta' l-internet
72410000 Servizzi ta' provvedituri
72411000 Servizzi ta' ISP
72417000 Ismijiet ta' domain ta' l-internet
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Provvista ta’ linji ta’ Aċċess għall-Internet u trunks tal-SIP għal Servizzi ta’ Linja Fissa.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Online — diensten voor internettoegang en vaste telefonie
Referentienummer: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Aankoop van telecommunicatiediensten, zoals internettoegang en vaste telefonie.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)64211000 Openbaretelefoondiensten
64211200 Interlokale telefoondiensten
64214400 Verhuur van communicatielijnen over land
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
72400000 Internetdiensten
72410000 Providerdiensten
72411000 Internetproviders (ISP)
72417000 Internet-domeinnamen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van internetaansluitingen en SIP-distributie voor vaste telefonie.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi internetowe — dostęp do internetu i usługi telefonii stacjonarnej
Numer referencyjny: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Główny kod CPV64200000 Usługi telekomunikacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Zamówienie na usługi telekomunikacyjne, takie jak dostęp do internetu i usługi telefonii stacjonarnej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV64211000 Publiczne usługi telefoniczne
64211200 Usługi telefonii międzymiastowej
64214400 Wynajem kablowych łączy telefonicznych
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72400000 Usługi internetowe
72410000 Usługi dostawców
72411000 Dostawcy usług internetowych (ISP)
72417000 Nazwy domen internetowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Zapewnienie linii dostępu do internetu i magistrali SIP na potrzeby usług telefonii stacjonarnej.