Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dodávka armatur- dílčí plnění IV/2021
II.1.2)Code CPV principal44100000 Matériaux de construction et articles connexes
II.1.4)Description succincte:
předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vodárenských armatur po pitnou vodu v rozsah a souladu se zadávacími podmínkami
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
šoupátka- dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)42131291 Tiroirs de distribution
II.2.4)Description des prestations:
předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vodárenských armatur po pitnou vodu v rozsah a souladu se zadávacími podmínkami.
Přípojky- dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44133000 Bouchons en fer ductile
hydranty-dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)42131160 Hydrants
spojovací a ochranné prvky-dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44163240 Joints de tuyauterie
opravné třmeny a STOP spojky - dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44167200 Brides et colliers de réparation
násuvné trubní fitinky ISO-POM - dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44163230 Raccords pour tuyaux
samosvorné spojky - mosaz, litina-dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 7
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44163210 Colliers de serrage pour tuyaux
trubní tvarovky a příruby- dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 8
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44163200 Raccords de tuyauterie
uliční poklopy-dílčí plnění IV/2021
Lot nº: 9
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44115000 Infrastructures de bâtiment