Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Služby prozatímního personálu.
Spisové číslo: 2016/EJ/01/PO.
II.1.2)Hlavní kód CPV79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
II.1.4)Stručný popis:
Do rozsahu tohoto výběrového řízení spadá výběr až 3 uchazečů (společnosti poskytující prozatímní personál) schopných poskytnout agentuře Eurojust služby prozatímního personálu dle popisu v technických specifikacích.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 6 600 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Agentura Eurojust na základě svých zkušeností a bez jakéhokoli závazku odhaduje, že její budoucí potřeby služeb prozatímního personálu se mohou týkat přibližně 30 prozatímních pracovních sil ročně, z nichž více než 45 % bude pravděpodobně tvořit administrativní personál.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Ideiglenes alkalmazottak rendelkezésre bocsátása.
Hivatkozási szám: 2016/EJ/01/PO.
II.1.2)Fő CPV-kód79620000 Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A közbeszerzési eljárás tárgya legfeljebb 3 nyertes ajánlattevő (ideiglenes alkalmazottakat biztosító vállalat) kiválasztása, akik feladata ideiglenes alkalmazottak rendelkezésre bocsátása az Eurojust számára a műszaki előírásokban meghatározottak szerint.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 6 600 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Tapasztalatai alapján – és bármilyen jellegű kötelezettség vállalása nélkül – az Eurojust becslései szerint az ideiglenes alkalmazottak biztosításával kapcsolatos szolgáltatások iránti jövőbeli igényei körülbelül 30 ideiglenes alkalmazott felvételére terjedhetnek ki, akiknek több mint 45%-a valószínűleg adminisztratív munkatárs lenne.