Usługi - 221806-2022
Polska-Czarne: Usługi leśnictwa
2022/S 082-221806
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w leśnictwie Bagnica
Numer referencyjny: SA.270.4.11.2022
II.1.2)Główny kod CPV
77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1
ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – Ustawa o
lasach) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego” tzn. wywrotów i
złomów w leśnictwie Bagnica
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.:Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – Ustawa o lasach)
obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego” tzn. wywrotów i złomów
w leśnictwie Bagnica. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z pozyskania
i zrywki drewna wynikające z załącznika nr 2 do Zaproszenia do negocjacji. Zakres rzeczowy zestawiony
w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych
cech przedmiotu zamówienia, określa załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji. Opis zasad procedury
dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji.