II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Izvajanje STORITEV ČIŠČENJA V OBJEKTIH Debeli rtič, Velenje, Gornja Radgona, Jelšane, Celje ter v STANOVANJIH v Kopru, Škofijah in Mariboru ter neznani lokaciji
Referenznummer der Bekanntmachung: 430-29/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokaciji Velenje, Poslovni objekt Era, Prešernova cesta 10, Velenje
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90910000 Reinigungsdienste
90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet javnega naročila je izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokacijah Debeli rtič, Velenje, Gornja Radgona, Jelšane, Celje ter v stanovanjih v Kopru, Škofijah in Mariboru ter neznani lokaciji.
Izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokaciji MMP Jelšane
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
90910000 Reinigungsdienste
Izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokaciji Gornja Radgona, Izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokaciji Gornja Radgona, Cesta na Stadion 2, Gornja Radgona
Los-Nr.: 3
Izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokaciji Celja, Ipavčeva ulica 32, Celje
Los-Nr.: 4
Izvajanje storitev čiščenja v objektih na lokaciji Debeli rtič, Jadranska cesta 79 in Jadranska cesta 77, Ankaran
Los-Nr.: 5
Izvajanje storitev čiščenja v stanovanjih na naslovu Dolinska cest 3b, 6000 Koper; Izolska Vrata 6, 6000 Koper; Markovec 9, 6000 Koper in Spodnje Škofije 202, 6281 Škofije
Los-Nr.: 6
Izvajanje storitev čiščenja v stanovanju na naslovu Koroška c.105b, 2000 Maribor
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8