Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
17744 Techninių gumos produktų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal19500000 Produits en caoutchouc et en plastique
II.1.4)Description succincte:
. Pirkimo objektas skaidomas į 11 (vienuolika) pirkimo objekto dalių (toliau – p. o. d.):
— 1 p. o. d. Akytos gumos lakšto pirkimas,
— 2 p. o. d. Techninės gumos lakšto pirkimas,
— 3 p. o. d. Lipnios akytos sandarinimo gumos profilio pirkimas,
— 4 p. o. d. Sandarinimo gumos profilio pirkimas,
— 5 p. o. d. Langų / durų montavimo guminis profilio pirkimas,
— 6 p. o. d. Guminės transporterio juostos pirkimas,
— 7 p. o. d. Termolakšto pirkimas,
— 8 p. o. d. Grafitinės įkamšos pirkimas,
— 9 p. o. d. Lipnios plėvelės su pagrindu pirkimas,
— 10 p. o. d. Nevulkanizuotos gumos pirkimas,
— 11 p. o. d. Techninio diržo pirkimas.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p. o. d. Akytos gumos lakšto pirkimas pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)19500000 Produits en caoutchouc et en plastique
II.2.4)Description des prestations:
1 p. o. d. 452,45 EUR be PVM.
2 p. o. d. Techninės gumos lakšto pirkimas
Lot nº: 2
2 p. o. d. 1 876,96 EUR be PVM.
3 p. o. d. Lipnios akytos sandarinimo gumos profilio pirkimas
Lot nº: 3
3 p. o. d. 5 336,35 EUR be PVM.
4 p. o. d. Sandarinimo gumos profilio pirkimas
Lot nº: 4
4 p. o. d. 1 680,37 EUR be PVM.
5 p. o. d. Langų / durų montavimo guminis profilio pirkimas
Lot nº: 5
5 p. o. d. 3 031,80 EUR be PVM.
6 p. o. d. Guminės transporterio juostos pirkimas
Lot nº: 6
6 p. o. d. 294,00 EUR be PVM.
7 p. o. d. Termolakšto pirkimas
Lot nº: 7
7 p. o. d. 3 555,42 EUR be PVM.
8 p. o. d. Grafitinės įkamšos pirkimas
Lot nº: 8
8 p. o. d. 189,00 EUR be PVM.
9 p. o. d. Lipnios plėvelės su pagrindu pirkimas
Lot nº: 9
9 p. o. d. 23,60 EUR be PVM.
10 p. o. d. Nevulkanizuotos gumos pirkimas
Lot nº: 10
10 p. o. d. 207,52 EUR be PVM.
11 p. o. d. Techninio diržo pirkimas
Lot nº: 11
11 p. o. d. 8 887,95 EUR be PVM.
Lot nº: 12
Ši pirkimo objekto dalis neaktuali. Padaryta klaida pirkime nurodant, į kiek pirkimo objekto dalių skaidomas pirkimas.