Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dobava pisarniškega materiala, obrazcev v prosti prodaji in tonerjev
Reference number: JN-36/2021
II.1.2)Main CPV code30190000 Various office equipment and supplies
II.1.4)Short description:
Naročnik izvaja javno naročilo dobave pisarniškega materiala, obrazcev v prosti prodaji in tonerjev v svojem imenu ter v imenu in za račun zdravstvenih zavodov, navedenih v obrazcu Priloga 1.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pisarniški potrošni material
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30190000 Various office equipment and supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Dobava pisarniškega materiala.
II.2.2)Additional CPV code(s)22822200 Non-continuous business forms
Dobava obrazcev v prosti prodaji.
Tonerji in kartuše za naprave za tiskanje proizvajalca HP
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)30100000 Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture
30125100 Toner cartridges
Dobava tonerjev in kartuš za naprave za tiskanje proizvajalca HP.
Tonerji in kartuše za naprave za tiskanje proizvajalca Lexmark
Lot No: 4
Dobava tonerjev in kartuš za naprave za tiskanje proizvajalca Lexmark.
Tonerji, kartuše in trakovi za naprave za tiskanje ostalih proizvajalcev
Lot No: 5
Dobava tonerjev, kartuš in trakov za naprave za tiskanje ostalih proizvajalcev.