Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 222632-2017
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Projektas siekiant praplėsti „Konrad Adenauer“ pastatą Liuksemburge – užduotys, susijusios su projekto valdymu, siekiant stebėti darbus
2017/S 111-222632
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Projektas siekiant praplėsti „Konrad Adenauer“ pastatą Liuksemburge – užduotys, susijusios su projekto valdymu, siekiant stebėti darbus.
Nuorodos numeris: INLO-D-UPIL- S – 16 – MOE.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71520000 Statybos priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutartis suskirstyta į 2 dalis: M ir N. Visa sutartis bus vykdoma bendraujant su sėkmingais konkurso dalyviais dėl šių 2 dalių ir kitais praplėsto projekto valdymo nariais bandomajam koordinatoriui koordinuojant ir prižiūrint.
Konkurso dalyviai gali teikti pasiūlymus 1 daliai arba 2 dalims. Dalys yra nepriklausomos ir sutartys dėl jų bus skiriamos atskirai. Europos Parlamentas turi teisę paskirti sutartį tik 1 daliai arba nepaskirti sutarties nei vienai iš dalių.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Architektūros klausimais konsultuojanti įmonė
Pirkimo dalies Nr.: M
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
71210000 Patariamosios architektūros paslaugos
71321100 Statybos ekonomikos paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Architektūros klausimais konsultuojanti įmonė, prižiūrint ir koordinuojant A dalį, užtikrins konstrukcijos kokybę, atsižvelgiant į architektūros disciplinas ir meninės srities stebėseną. Taip užtikrins pastato dizainą, atitinkantį planų reikalavimus, darbų kvietimo pateikti pasiūlymus specifikacijas bei profesinius standartus ir veikimą, kurio tikimasi. Organizuodama ir valdydama koordinavimo skyrių (C ir N dalys), įmonė vykdys techninį darbų koordinavimą ir nustatys paslaugų paskirstymą darbų įmonėms. Statybos dalims, kurių techninį koordinavimą ji atlieka, įmonė taip pat turi vykdyti išlaidų valdytojo užduotį, kurios pagrindinis tikslas – valdyti ir stebėti dydžius, įgyvendinamus vakarinėje vietoje, bei su ja susijusias statybos išlaidas.
Techniniais inžinerijos klausimais konsultuojanti įmonė
Pirkimo dalies Nr.: N
71315210 Statybos paslaugų konsultacinės paslaugos
Techniniais inžinerijos klausimais konsultuojanti įmonė, prižiūrint ir koordinuojant A dalį, užtikrins konstrukcijos kokybę, atsižvelgiant į technines inžinerijos disciplinas. Taip užtikrins pastato dizainą, atitinkantį planų reikalavimus, darbų kvietimo pateikti pasiūlymus specifikacijas bei profesinius standartus ir veikimą, kurio tikimasi. Statybos dalims, kurių techninį koordinavimą ji atlieka, įmonė taip pat turi vykdyti išlaidų valdytojo užduotį, kurios pagrindinis tikslas – valdyti ir stebėti dydžius, įgyvendinamus vakarinėje vietoje, bei su ja susijusias statybos išlaidas.