Τροποποίηση σύμβασης/παραχώρησης κατά τη διάρκεια ισχύος της
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες τροφοδοσίας και συνεστιάσεων
Αριθμός αναφοράς: 1712/C5/N
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV55500000 Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV55510000 Υπηρεσίες καντίνας
55511000 Υπηρεσίες καντίνας και άλλες υπηρεσίες καφετέριας περιορισμένης πελατείας
55512000 Υπηρεσίες διαχείρισης καντίνας
55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
55523000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας άλλων επιχειρήσεων ή ιδρυμάτων με έτοιμα γεύματα
55120000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων σε σχέση με συναντήσεις και συνέδρια
II.2.4)Περιγραφή της προμήθειας κατά τη στιγμή σύναψης της σύμβασης:
— υπηρεσίες τροφοδοσίας για το εστιατόριο του προσωπικού του Ευρωπόλ και το κατάστημα παρασκευής σάντουιτς,
— υπηρεσίες συνεστιάσεων στις εγκαταστάσεις της Ευρωπόλ στη Χάγη ή σε άλλους χώρους εντός των Κάτω Χωρών,
— Παροχή εξωτερικών χώρων και συναφών υπηρεσιών εντός των Κάτω Χωρών (προαιρετική υπηρεσία).