Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 2236-2023
Magyarország-Komárom: Földgáz
2023/S 001-002236
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgázkereskedő kiválasztása2023.01.01-2023.10.01
Hivatkozási szám: EKR001825682022
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlatkérő részére a magyar földgáz hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű földgáz energia biztosítása, mindösszesen 1 066 465 kWh (+ 30 %-nak megfelelő, azaz 319 940 kWh opció) mennyiségű (maximum mennyiség opcióval együtt 1 386 405 kWh) földgáz megvásárlása.
Szerződéses időszakra vonatkozóan + 30 %-os (mennyiségi tolerancia) az egész portfólióra vonatkozik, negyedéves, havi tolerancia nincs.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: