Dostawy - 223760-2022
Submission deadline has been amended by:  269634-2022
Polska-Kraków: Aparatura kontrolna i badawcza
2022/S 084-223760
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie tomografu elektronowego rezonansu magnetycznego w ramach projektu ATOMIN 2.0
Numer referencyjny: 80.272.136.2022
II.1.2)Główny kod CPV
38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci tomografu elektronowego rezonansu magnetycznego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się w Krakowie, przy ul. Gronostajowej 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również szkolenie stanowiskowe pracowników zamawiającego w niezbędnym do pracy zakresie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
30213300 Komputer biurkowy
30232100 Drukarki i plotery
30231300 Monitory ekranowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci tomografu elektronowego rezonansu magnetycznego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się w Krakowie, przy ul. Gronostajowej 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również szkolenie stanowiskowe pracowników zamawiającego w niezbędnym do pracy zakresie. Szczegółowy opis parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zawarto w treści załącznika A do SWZ.