Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проучване за изследване на разпространението и разходите за неформална дългосрочна грижа в Европейския съюз
Референтен номер: VT/2019/009
II.1.2)Основен CPV код71241000 Проучване за осъществимост, консултантски услуги, анализ
II.1.4)Кратко описание:
Вж. интернет адреса, посочен в раздел I.3).
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Undersøgelse vedrørende udforskning af forekomsten og omkostningerne for uformel langsigtet pleje i Den Europæiske Union
Sagsnr.: VT/2019/009
II.1.2)Hoved-CPV-kode71241000 Gennemførlighedsundersøgelser, rådgivning, analyser
II.1.4)Kort beskrivelse:
Se internetadressen anført i afsnit I.3).
II.1.5)Anslået samlet værdi
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Studie über die Untersuchung der Häufigkeit und der Kosten der informellen Langzeitpflege in der Europäischen Union
Referenznummer der Bekanntmachung: VT/2019/009
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Study on Exploring the Incidence and Costs of Informal Long-term Care in the European Union
Reference number: VT/2019/009
II.1.2)Main CPV code71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
II.1.4)Short description:
See internet address provided in Section I.3
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Studio sull'analisi dell'incidenza e dei costi delle cure informali di lunga durata nell'Unione europea
Numero di riferimento: VT/2019/009
II.1.2)Codice CPV principale71241000 Studi di fattibilità, servizi di consulenza, analisi
II.1.4)Breve descrizione:
Cfr. indirizzo internet indicato alla sezione I.3).
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto: