2. Pályázati tervdokumentációt mind az Etervpálya Rendszeren mind az EKR -en keresztül teszi közzé.
5. Felhívjuk a figyelmet, hogy az eljárás során minden kommunikáció az Etervpálya rendszeren keresztül történik, telefonon, vagy papír alapon, illetve elektronikus levél útján- az Etervpálya üzemzavara esetét kivéve - nem ad ki információkat! Az Etervpálya üzemzavara esetén az elsődleges kommunikációs csatorna az EKR. Az EKR üzemzavar és üzemszünet esetére alkalmazandó eljárási szabályokról az elektronikus közbeszerzési rendszer fenntartásával és működtetésével kapcsolatos szabályokról szóló 40/2017 (XII.27.) MVM rendelet az irányadó. Az EKR működésére egyebekben az elektronikus közbeszerzés részletes szabályairól szóló 424/2017 (XII. 19.) Korm. rendelet rendelkezései irányadóak.
A pályaművek benyújtása
A pályaműveket elektronikus úton a Kbt. 41 § (4) bekezdés alapján a https://oeny.e-epites.hu/oeny/tpalya/ oldalra kell feltölteni. A pályaművek személyes benyújtására nincs lehetőség. A pályaművek az Etervpálya honlapra történő feltöltésének határideje megegyezik az eljárást megindító felhívásban megjelölt határidővel!