II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Medicīnas mēbeļu, ierīču un aprīkojuma piegāde LLU Veterinārās klīnikas vajadzībām
Numéro de référence: LLU 2022/46/AK
II.1.2)Code CPV principal33192000 Mobilier médical
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour nombre maximal de lots: 5
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1.daļa: Hemotransfūzijas ierīču piegāde
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33194000 Appareils et instruments de transfusion et de perfusion
II.2.4)Description des prestations:
Hemotransfūzijas ierīču piegāde
2.daļa: Saldētavas piegāde
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39711120 Congélateurs
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritères énoncés ci-dessous
Prix
3.daļa: Infūziju statīvu piegāde
Lot nº: 3
4.daļa: Asinsspiediena mērīšanas ierīču piegāde
Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33123100 Tensiomètre
Asinsspiediena mērīšanas ierīču piegāde
5.daļa: Medicīnas mēbeļu piegāde
Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33192000 Mobilier médical