Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Suministros - 224090-2019
Chequia-Praga: Servicios de suministro de software
2019/S 093-224090
Anuncio de licitación
Suministros
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Resortní informační systém ERP
Número de referencia: MK 17903/2019
II.1.2)Código CPV principal
72268000 Servicios de suministro de software
II.1.4)Breve descripción:
Předmětem této veřejné zakázky je realizace záměru zadavatele spočívajícího v zajištění dodávky ekonomického informačního systému, který je rozdělen na jednotlivé moduly účetnictví, rozpočet, majetek, personalistika, spolu s dodávkou potřebného HW a SW vybavení, podpory a licencí. Podrobné informace v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 293 000 000.00 CZK
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Zajištění Software ERP pro resort Ministerstva kultury