Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Studija o srebrnoj ekonomiji — SMART 2015/0038
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 11: Usluge savjetovanja u menadžmentu (6) i srodne usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Objekti izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet je ugovora analiziranje i kvantificiranje ukupnog potencijala i uvjeta za stvaranje novih europskih poslova i rasta u vezi s inovacijama u informatičkom području relevantnim za demografsku promjenu. Ovime je obuhvaćena ukupna procjena moguće veličine europske srebrne ekonomije od danas do 2025. u smislu tržišta, potencijala ekonomskog rasta i utjecaja BDP-a, pružajući pregled tekućih i planiranih inicijativa povezanih sa srebrnom ekonomijom u Europi, razvoja 10 slučajeva koji najviše obećavaju unutar europske srebrne ekonomije u kojima inovacije mogu stvoriti nove poslove i ekonomski rast te pružajući preporuke u vezi politika na razini EU-a u pogledu najboljeg načina za rast europske srebrne ekonomije.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)73200000 Usluge savjetovanja na području istraživanja i razvoja, 79419000 Usluge savjetovanja na području ocjenjivanja
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Najveća vrijednost: 250 000 EUR.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne
Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Onderzoek naar de senioreneconomie — SMART 2015/0038.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 11: Diensten voor bedrijfsadvisering [6] en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: in de kantoren van de contractant.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Het voorwerp van de opdracht is het analyseren en berekenen van het algemene potentieel en de voorwaarden voor het scheppen van nieuwe Europese banen en het creëren van groei in verband met ICT-gebaseerde innovatie met betrekking tot demografische veranderingen. Dit omvat een algemene raming van de potentiële omvang van de Europese senioreneconomie van het heden tot 2025 in termen van markten, economisch groeipotentieel en effecten van het bbp. Dit moet leiden tot een overzicht van de huidige en geplande Europese initiatieven inzake de senioreneconomie, de uitwerking van de 10 meest veelbelovende gevallen binnen de Europese senioreneconomie waar innovatie nieuwe banen en economische groei kan opleveren, alsook de formulering van aanbevelingen op EU-niveau over de beste manier om de Europese senioreneconomie te doen groeien.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 79419000 Evaluatie-adviesdiensten
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Maximumwaarde: 250 000 EUR.
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen