Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bereitstellung von Büromöbeln für die Europäische Umweltagentur.
Referenznummer der Bekanntmachung: EEA/ADS/16/002.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39130000 Büromöbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die EUA beabsichtigt die Vergabe eines Lieferrahmenvertrags, durch den sie Möbel für ihren Konferenzraum sowie damit verbundene Dienstleistungen, so z. B. zur Demontage und Entsorgung der derzeit genutzten, veralteten Möbel, zur Montage und Installation der neuen Objekte, zur Vorführung der Nutzung der Möbel und zur technischen Unterstützung während der Gewährleistungsfrist, beschaffen wird. Darüber hinaus beabsichtigt die EUA, ihre Büro- und sonstigen Möbel, die bereits in ihren Räumlichkeiten und Konferenzräumen installiert sind, nach Bedarf auszutauschen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 240 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro de mobiliario de oficina para la Agencia Europa de Medio Ambiente.
Número de referencia: EEA/ADS/16/002.
II.1.2)Código CPV principal39130000 Muebles de oficina
II.1.4)Breve descripción:
La AEMA desea celebrar un contrato marco de suministros, en el marco del cual adquirirá mobiliario para su sala de conferencias, así como servicios relacionados, tales como el desmantelamiento y la eliminación del actual mobiliario obsoleto, el montaje y la instalación de nuevos artículos, la demostración de la utilización del mobiliario, así como el apoyo técnico dentro del período de garantía. Además, la AEMA desea sustituir, según las necesidades, su mobiliario de oficina y auxiliar ya instalado en sus oficinas y salas de reuniones.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 240 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of office furniture to the European Environment Agency.
Reference number: EEA/ADS/16/002.
II.1.2)Main CPV code39130000 Office furniture
II.1.4)Short description:
The EEA wishes to award a framework supply contract, under which it will purchase furniture for its conference room as well as related services, such as dismantling and disposal of the current obsolete furniture, assembling and installation of the new items, demonstration of use for the furniture as well as technical support within the warranty period. In addition, the EEA wishes to replace on a need-basis its office and ancillary furniture already installed in its offices and meeting rooms.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 240 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Troscán oifige a sholáthar don Ghníomhaireacht Eorpach Chomhshaoil.
Uimhir thagartha: EEA/ADS/16/002.
II.1.2)Príomhchód CPV39130000 Office furniture
II.1.4)Cur síos achomair:
Is mian leis an EEA conradh soláthair creatlaí a dhámhachtain, faoina ndéanfaidh sí troscán a cheannach dá seomra comhdhála chomh maith le seirbhísí gaolmhara, amhail an troscán as feidhm atá ann cheana a dhíchóimeáil agus a dhiúscairt, na hearraí nua a chóimeáil agus a shuiteáil, úsáid an troscáin a thaispeáint chomh maith le tacaíocht theicniúil laistigh den tréimhse bharánta. Sa bhreis air sin, is mian leis an EEA an troscán oifige agus troscán coimhdeacha atá aici a athsholáthar atá suiteáilte cheana féin sna hoifigí agus seomraí cruinnithe dá cuid.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 240 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Is mian leis an EEA conradh soláthair creatlaí a dhámhachtain, faoina ndéanfaidh sí troscán a cheannach dá seomra comhdhála chomh maith le seirbhísí gaolmhara, amhail an troscán as feidhm atá ann cheana a dhíchóimeáil agus a dhiúscairt, na hearraí nua a chóimeáil agus a shuiteáil, úsáid an troscáin a thaispeáint chomh maith le tacaíocht theicniúil laistigh den tréimhse bharánta. Sa bhreis air sin, is mian leis an EEA an troscán oifige agus troscán coimhdeach atá aici a athsholáthar atá suiteáilte cheana féin sna hoifigí agus seomraí cruinnithe dá cuid.
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de mobiliário de escritório a favor da Agência Europeia do Ambiente.
Número de referência: EEA/ADS/16/002.
II.1.2)Código CPV principal39130000 Mobiliário de escritório
II.1.4)Descrição resumida:
A AEA pretende adjudicar um contrato-quadro de fornecimentos, no âmbito do qual irá adquirir mobiliário para a sua sala de conferências, bem como serviços conexos, tais como desmantelamento e eliminação do atual mobiliário obsoleto, montagem e instalação de novos artigos, demonstração de utilização do mobiliário, bem como apoio técnico durante o período de garantia. Além disso, a AEA pretende substituir, com base na necessidade, o seu mobiliário de escritório e auxiliar já instalado nos seus gabinetes e salas de reuniões.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 240 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av kontorsmöbler till Europeiska miljöbyrån
Referensnummer: EEA/ADS/16/002.
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod39130000 Kontorsmöbler
II.1.4)Kort beskrivning:
EEA önskar tilldela ett ramavtal för varor. Inom ramen för detta ramavtal ska möbler för dess konferensrum anskaffas såväl som tillhörande tjänster såsom nedmontering och bortskaffande av befintliga möbler som inte längre ska användas, montering och installation av de nya varorna, demonstration av möblernas funktioner samt tekniskt stöd under garantiperioden. Dessutom önskar EEA att dess kontorsmöbler och tillhörande möbler som redan är installerade i dess kontor och mötesrum byts ut vid behov.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 240 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: