Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
DIS Upphandlingskonsulter
Número de referencia: TF 2019/211
II.1.2)Código CPV principal79418000 Servicios de consultoría en aprovisionamiento
II.1.4)Breve descripción:
Denna upphandling avser inrättandet av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) gällande köp av konsulttjänster för upphandling/inköp. Kommande uppdrag kan innebära att konsulten genomför hela eller delar av ett upphandlingsprojekt.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Referensnummer: TF 2019/211
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4)Kort beskrivning:
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: