Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
По ОП3,14,18,19,30 „Доставка на лек.продукти за 2022г.,отпускани по реда на Нар.№34 от 25.11.2005г. за реда за заплащане от държ.бюджет
II.1.2)Main CPV code33690000 Various medicinal products
II.1.4)Short description:
„Доставка на лекарствени продукти за 2022 г., отпускани по реда на Наредба № 34 от 25.11.2005 г. за реда за заплащане от държавния бюджет на лечението на българските граждани за заболявания, извън обхвата на задължителното здравно осигуряване, за лечение на пациенти с ХИВ/СПИН, туберкулоза, психични и поведенчески разстройства, дължащи се на употреба на опиоиди, синдром на зависимост“, включваща 30 обособени позиции.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33651400 Antivirals for systemic use
II.2.4)Description of the procurement:
ETRAVIRINE, перорална форма, количества до 1 584 000 mg
RILPIVIRINE, перорална форма, количество до 630 000 mg
II.2.1)Title:
DARUNAVIR/COBICISTAT 800/150 mg
Lot No: 18
DARUNAVIR/COBICISTAT 800/150 mg, перорална форма, количество до 55 800 tabl.
DARUNAVIR/COBICISTAT/EMTRICITABINE/TENOFOVIR ALAFENAMIDE
Lot No: 19
DARUNAVIR/COBICISTAT/EMTRICITABINE/TENOFOVIR ALAFENAMIDE, перорална форма, количество до 118 080 tabl.
II.2.2)Additional CPV code(s)33670000 Medicinal products for the respiratory system
BEDAQUILINE, перорална форма, количество до 244 400 mg