Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Savjetodavne usluge za upravljanje sigurnosnim rizicima (SRM)
Referentni broj: UCA 18/030
II.1.2)Glavna CPV oznaka79410000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja
II.1.4)Kratak opis:
Glavno tajništvo Vijeća EU-a želi nabaviti savjetodavne usluge i usluge podrške u području upravljanja sigurnosnim rizicima (Security Risk Management – SRM), kako bi se zajamčila sigurnost ljudi, imovine i poslovnih procesa. Izrada strategije sigurnosti i određivanje kratkoročnih i dugoročnih sigurnosnih prioriteta podržat će se i racionalizirati kroz program upravljanja sigurnosnim rizikom temeljen na normi ISO 31000. Pristup će uključivati i analizu podataka podržanih analitičkim tehnikama, analize slabih signala, planiranje scenarija i predviđanje strategije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79710000 Usluge na području sigurnosti
79417000 Usluge savjetovanja na području sigurnosti
79430000 Usluge upravljanja kriznim situacijama
II.2.4)Opis nabave:
Ukupno opterećenje nije konačno utvrđeno unaprijed, međutim izračun ukupne cijene ugovora temeljit će se na zadacima ukupnog trajanja 240 radnih sati godišnje uz pretpostavku da će se 120 od tih 240 sati odraditi u prostorima tajništva u Bruxellesu („NA LOKACIJI”), a 120 sati u prostorijama savjetnika („Izvan lokacije”, odnosno bez potrebe putovanja). Zadaci će uobičajeno biti organizirani u trajanju od 1 do nekoliko dana, svaki u normalnom trajanju od 8 radnih sati.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi doradcze w zakresie zarządzania ryzykiem w dziedzinie bezpieczeństwa
Numer referencyjny: UCA 18/030
II.1.2)Główny kod CPV79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Sekretariat Generalny Rady UE pragnie uzyskać usługi doradztwa i wsparcia w zakresie zarządzania ryzykiem w dziedzinie bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo ludzi, aktywów i procesów biznesowych. Opracowanie strategii bezpieczeństwa oraz określenie krótko- i długoterminowych priorytetów bezpieczeństwa będzie wspierane i racjonalizowane poprzez program zarządzania ryzykiem w dziedzinie bezpieczeństwa oparty na normie ISO 31000. Podejście to obejmie również analizę wywiadowczą wspieraną technikami analitycznymi, analizę słabego sygnału, planowanie scenariuszy i prognozowanie strategiczne.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79710000 Usługi ochroniarskie
79417000 Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa
79430000 Usługi zarządzania kryzysowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Całkowity nakład pracy nie jest z góry ustalony, jednakże kalkulacja całkowitej wartości umowy będzie oparta na zadaniach w wymiarze 240 godzin roboczych rocznie oraz na założeniu, że 120 z tych 240 godzin zostanie wykonanych w siedzibie Sekretariatu w Brukseli ("ON SITE") oraz 120 godzin w siedzibie wykonawcy ("Off-site", tj. bez konieczności odbycia podróży). Zadania będą zazwyczaj obejmowały jeden lub kilka dni, z których każdy zwykle wynosi 8 godzin pracy.