II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa pian izolacyjnych fenolowych i pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grup: 241-2 i 241-3)
Reference number: 701802120
II.1.2)Main CPV code24322400 Phenols and derivatives
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych i pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grup: 241-2 i 241-3)
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)24322400 Phenols and derivatives
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy: 241-2) wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)24570000 Primary-form urea resins
Dostawa pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy: 241-3) wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 7
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9
Lot No: 9