2. Ajánlatkérő az eljárás fajtáját a 307/2015. Korm. rendelet 2. § (2) bekezdése alapján alkalmazza.
5. A részvételre jelentkezés részeként nyilatkozni kell a Kbt. 66. § (2) és (4) bekezdés vonatkozásában.
2. Panoráma képhez felhasznált kamerák feldolgozott video kép minősége 160o fokos látószög esetén az előírt minimumon felül (látószög) - egyenes arányosítás
5. Jótállás időtartama - egyenes arányosítás