We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 226305-2020
Slovakia-Zvolen: Scanners
2020/S 095-226305
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
3D CT skener na detekciu chýb dreva s príslušenstvom, dopravníkmi, vrátane zaškolenia
Reference number: 298/2020/2 104/2020-2300
II.1.2)Main CPV code
38520000 Scanners
II.1.4)Short description:
3D skenovacia linka, ktorá umožňuje automatizovane skenovať guľatinu zameranú na dreviny dub, buk, smrek.
Skenovacia linka je tvorená CT skenerom guľatiny, sústavou dopravníkov umožňujúcou plynulý prísun guľatiny do skenera a zo skenera a vyhodnocovacím softwarom. Výsledkom skenovania je 3D model skenovanej guľatiny s identifikovanými chybami dreva. Tento model slúži na optimálne zhodnotenie guľatiny prostredníctvom navrhnutia porezového plánu, založeného na analýze chýb skenovanej guľatiny.
Predmet zákazky okrem dodania tovaru obsahuje aj poskytnutie doplnkových služieb: dopravu na miesto inštalácie, kompletizáciu a montáž na mieste a zaškolenie obslužného personálu softvérovým špecialistom na prevádzkovanie a odbornú prípravu min. v trvaní päť dní po osem hodín počas hlavného uvedenia do prevádzky.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 2 589 010.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Položky podľa rozpočtu projektu:
1. 3D CT skener na detekciu chýb dreva s príslušenstvom - Stacionárny CT (computer tomography) skener s príslušenstvom podľa uvedených technických špecifikácií. Skener umiestnený v kontajneri štandardný 20 stopový rozmer (~ 6,1 x 2,5 x 2,6 m) čo umožňuje prácu vo vonkajších podmienkach. (číslo položky v rozpočte: 0.H1.P149).
2.Operačné a servisné školenie u koncového zákazníka max 5 dní - servisné školenie obslužného personálu 3D skenera.(číslo položky v rozpočte: 0.H1.P150).
3.Dopravníky s príslušenstvom k CT skeneru - Systém dopravníkových zariadení pre prísun a odsun výrezov do a z 3D skenera je graficky zobrazený na výkrese CP-117-01-2017 (číslo položky v rozpočte: 0.H1.P151).