Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Suministros - 226754-2019
Polonia-Rzeszów: Equipo para monitorización del tráfico
2019/S 094-226754
Anuncio de licitación
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa inteligentnych systemów transportowych służących rozbudowie i integracji transportu publicznego na terenie Rzeszowa
Número de referencia: CZ-I.271.42.109.2019
II.1.2)Código CPV principal
34970000 Equipo para monitorización del tráfico
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
1) Część I – Inteligentny system rejestrujący przejazd przez skrzyżowania na czerwonym świetle z rejestracją i analizą danych
2) Część II – Podsystem priorytetu przejazdu na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną dla pojazdów uprzywilejowanych.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 5 626 829.27 PLN
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Część I – Inteligentny system rejestrujący przejazd przez skrzyżowania na czerwonym świetle z rejestracją i analizą danych
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
42965000 Equipo de procesamiento de la información
32520000 Equipo y cable de telecomunicaciones
72250000 Servicios de sistemas y apoyo
72314000 Servicios de recogida e intercalación de datos
II.2.4)Descripción del contrato:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa inteligentnego systemu rejestrującego przejazd przez skrzyżowania na czerwonym świetle z rejestracją i analizą danych.
Zakres zamówienia obejmuje:
a) dostarczenie, uruchomienie, testowanie, konfigurację i oddanie do użytku inteligentnego systemu rejestrującego przejazd przez skrzyżowania na czerwonym świetle z rejestracją i analizą danych,
b) wykorzystanie istniejącej transmisji danych (technologia LMDS) do celów realizowanego na skrzyżowaniu systemu,
c) wykonanie kalibracji kamer ANPR,
d) dostawę oraz zainstalowanie i uruchomienie serwerów rejestrujących i pamięci masowych,
e) opracowanie niezbędnej dokumentacji w szczególności: wykonawczej, dokumentacji techniczno-ruchowej,
f) dostawę oraz montaż urządzeń i elementów wchodzących w skład systemu oraz wykonanie niezbędnych budowlano-montażowych prac towarzyszących,
g) dostarczenie Zamawiającemu po wykonaniu zamówienia dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I określa:
— Załącznik - opis przedmiotu zamówienia dla części I,
— wzór umowy dla części I wraz z załącznikami
Stanowiące załączniki do SIWZ (dostępne w osobnych plikach)
Część II – Podsystem priorytetu przejazdu na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną dla pojazdów uprzywilejowanych.
Lote nº: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu priorytetu przejazdu dla służb ratunkowych na 67 skrzyżowaniach z drogową sygnalizacją świetlną wraz z komputerami pokładowymi w granicach administracyjnych miasta dla Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.
a) dostarczenia, uruchomienia, testowania, konfiguracji i oddania do użytku systemu priorytetu przejazdu dla służb ratunkowych na 67 skrzyżowaniach z drogową sygnalizacją świetlną,
b) opracowania niezbędnej dokumentacji technicznej,
c) dostawy oraz montażu urządzeń i elementów wchodzących w skład systemu (komputerów pokładowych opartych o technologię GPS dla pojazdów uprzywilejowanych).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II określa:
— Załącznik - opis przedmiotu zamówienia dla części II,
— wzór umowy dla części II wraz z załącznikami.