Toto oznámení je pouze pro předběžné informace
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytování a provozování autobusové dopravy pro cestující
Spisové číslo: JRC/PTT/2021/OP/1044-PIN
II.1.2)Hlavní kód CPV60170000 Pronájem vozidel k přepravě osob s řidičem
II.1.4)Stručný popis:
JRC-Petten má v úmyslu uzavřít smlouvu o poskytování a provozování autobusové dopravy pro přepravu cestujících do Pettenu a z Pettenu. Ta zahrnuje denní dopravu v pracovních dnech (od pondělí do pátku) z různých pevně daných lokalit v severním regionu provincie Noord-Holland do Pettenu a z Pettenu (Westerduinweg 3, 1755 ZG), se zastávkami. Autobus bude vyjíždět ráno z těchto pevně daných lokalit a odpoledne se z pracoviště v Pettenu vrátí.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV60170000 Pronájem vozidel k přepravě osob s řidičem
II.2.4)Popis zakázky:
Poskytování a provozování autobusové dopravy pro cestující.
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Het voorzien in en uitvoeren van busdiensten ten behoeve van personen
Referentienummer: JRC/PTT/2021/OP/1044-PIN
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
II.1.4)Korte beschrijving:
Vanuit het GCO-Petten is er behoefte aan een contractuele overeenkomst voor het voorzien in en uitvoeren van busdiensten voor personenvervoer naar en van Petten. Hierbij gaat het om dagelijkse ritten op werkdagen van maandag tot en met vrijdag van verscheidene vaste locaties in de kop van Noord-Holland naar Petten (Westerduinweg 3, 1755 ZG) met tussentijdse stops. Uitvoering dient te gebeuren in de ochtend vanaf deze vaste locaties en retour in de middag vanaf het Petten terrein.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het voorzien in en uitvoeren van busdiensten ten behoeve van personen.
Tämä ilmoitus on pelkkä ennakkotietoilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Matkustajille tarkoitettujen linja-autopalvelujen tarjoaminen ja hoitaminen
Viitenumero: JRC/PTT/2021/OP/1044-PIN
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi60170000 Henkilöajoneuvojen vuokraus kuljettajan kanssa
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Yhteisen tutkimuskeskuksen Pettenin-toimipaikka tarvitsee sopimuksen linja-autopalvelujen tarjoamiseksi ja hoitamiseksi matkustajien kuljettamista varten Petteniin ja sieltä pois. Kyse on päivittäisten työmatkojen tekemisestä työpäivinä (maanantaista perjantaihin) useista määritetyistä paikoista Pohjois-Hollandin maakunnan pohjoisosassa Petteniin (Westerduinweg 3, 1755 ZG) ja pois välipysähdyksin. Työmatkat tapahtuvat aamulla näistä määritetyistä paikoista, ja paluu on iltapäivällä Pettenin alueelta takaisin.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)60170000 Henkilöajoneuvojen vuokraus kuljettajan kanssa
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Matkustajille tarkoitettujen linja-autopalvelujen tarjoaminen ja hoitaminen.