Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Somministrazione di lavoratori interinali per l'EFSA
Spisové číslo: OC/EFSA/HUCAP/2021/03
II.1.2)Hlavní kód CPV79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této výzvy k podávání nabídek je poskytnutí dočasných služeb pro EFSA. Výsledkem řízení bude rámcová smlouva v kaskádě.
Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Viitenumero: OC/EFSA/HUCAP/2021/03
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79620000 Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän tarjouspyynnön tavoitteena on tilapäisten palvelujen toimittaminen EFSAa varten. Menettelyn tuloksena tehdään peräkkäisjärjestelmän mukainen puitesopimus.
VI kohta: Täydentävät tiedot