Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Organisation de tests linguistiques délivrés à distance en vue de valider la connaissance d'une troisième langue par des fonctionnaires et autres agents de l'Union européenne (UE)
Numéro de référence: HR/2020/OP/0033
II.1.2)Code CPV principal79635000 Services de centres d'évaluation en vue du recrutement
II.1.4)Description succincte:
Organisation de tests linguistiques délivrés à distance en vue de valider la connaissance d'une troisième langue par des fonctionnaires et autres agents de l'Union européenne (UE).
Belgium-Brüsszel: Az Európai Unió (EU) tisztviselői és egyéb hivatalnokai harmadiknyelv-tudásának értékelésére szolgáló, nyelvi készségeket felmérő, távolról biztosított tesztek szervezése
2021/S 089-226863
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az Európai Unió (EU) tisztviselői és egyéb hivatalnokai harmadiknyelv-tudásának értékelésére szolgáló, nyelvi készségeket felmérő, távolról biztosított tesztek szervezése
Hivatkozási szám: HR/2020/OP/0033
II.1.2)Fő CPV-kód79635000 Munkaerő-felvétellel kapcsolatos értékelőközponti szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az Európai Unió (EU) tisztviselői és egyéb hivatalnokai harmadiknyelv-tudásának értékelésére szolgáló, nyelvi készségeket felmérő, távolról biztosított tesztek szervezése.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Avviso relativo a informazioni complementari o modifiche
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Organizzazione di prove linguistiche a distanza ai fini della convalida della conoscenza di una terza lingua da parte dei funzionari e degli altri agenti dell'Unione europea (UE)
Numero di riferimento: HR/2020/OP/0033
II.1.2)Codice CPV principale79635000 Servizi di centri di valutazione per reclutamento
II.1.4)Breve descrizione:
Organizzazione di prove linguistiche a distanza ai fini della convalida della conoscenza di una terza lingua da parte dei funzionari e degli altri agenti dell'Unione europea (UE).
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Organisatie van op afstand af te leggen proefvertalingen voor de validering van de kennis van een derde taal door ambtenaren en andere personeelsleden van de Europese Unie (EU)
Referentienummer: HR/2020/OP/0033
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Organisatie van op afstand af te leggen proefvertalingen voor de validering van de kennis van een derde taal door ambtenaren en andere personeelsleden van de Europese Unie (EU).
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Organizovanie jazykových testov na diaľku na účely overenia znalostí tretieho jazyka úradníkov a ostatných zamestnancov Európskej únie (EÚ)
Referenčné číslo: HR/2020/OP/0033
II.1.2)Hlavný kód CPV79635000 Služby hodnotiaceho strediska týkajúce sa náboru pracovníkov
II.1.4)Stručný opis:
Organizovanie jazykových testov na diaľku na účely overenia znalostí tretieho jazyka úradníkov a ostatných zamestnancov Európskej únie (EÚ).