29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 227139-2021
Niemcy-Pforzheim: Instalacyjne roboty elektrotechniczne
2021/S 089-227139
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sanierung Reuchlin-Gymnasium – Gebäudeautomation
Numer referencyjny: GM 2021.60
II.1.2)Główny kod CPV
45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne
II.1.4)Krótki opis:
Gebäudeautomation.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45315700 Instalowanie stacji rozdzielczych
45317100 Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
II.2.4)Opis zamówienia:
— 2x Automationsstationen,
— 21x Temperaturfühler,
— 7x 3-Wege-Ventile.