Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa 6 sztuk Ruchomych Stacji Monitoringowych
Número de referencia: BA.WZP.26.12.2019
II.1.2)Código CPV principal34114000 Vehículos especiales
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sześciu jednakowych Ruchomych Stacji Monitoringowych. RSM mają zapewniać prowadzenie działań kontrolno-pomiarowych i monitoringowych w zakresie widma częstotliwości za pomocą posiadanych lub zakupionych w przyszłości urządzeń pomiarowych i sterujących wraz z odpowiednimi antenami montowanymi na maszcie lub bezpośrednio na zabudowywanym samochodzie. Ruchome Stacje Monitoringowe będą umożliwiały prowadzenie tych działań podczas postoju (stacjonarnie), a niektórych także w ruchu (podczas jazdy) z jednoczesnym lokalizowaniem i orientowaniem RSM w terenie. Szczegółowy opis i wymagania dotyczące realizacji zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1 do umowy.