Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Usługa rekrutacji studentów obcokrajowców na 6-letnie studia na kierunku lekarskim z tokiem nauczania w języku angielskim na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UWM w Olsztynie
Número de referencia: 138/2019/PN/DZP
II.1.2)Código CPV principal79600000 Servicios de contratación
II.1.4)Breve descripción:
1. Zamawiający jest zainteresowany dokonaniem rekrutacji dla studentów z obszaru Danii, Islandii, Finlandii oraz Szwecji.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ.
3. Kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: 79600000 – 0 Usługi rekrutacyjne.
4. Wykonawca musi przedstawić ofertę obejmującą całość zamówienia, gdyż zamówienie nie zostało podzielone na wyodrębnione części i musi być zrealizowane w całości