A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
Eredeti szerződéses feltétel:
4.3. Vállalkozó köteles a tárgyi munkákat elvégezni legkésőbb 15.4.2017. napjáig. Megrendelő előteljesítést elfogad.
5.4.1. részszámlázási feltételek:
Előlegszámla: az ellenérték 10 %-a erejéig.
2. részszámla: 30 %-ot elérő igazolt teljesítés esetén az ellenérték további 15 %-a értékben.
5. részszámla: 80 %-ot elérő igazolt teljesítés esetén az ellenérték további 20 %-a értékben.
végszámla: igazolt 100 %-ot elérő teljesítés esetén a fennmaradó összegre.
Módosított szerződéses feltétel:
Felek a közöttük 24.11.2016. napján létrejött alapszerződés 4.3. pontját az alábbiak szerint módosítják:
5. részszámla: 85 %-ot elérő igazolt teljesítés esetén az ellenérték további 25 %-a értékben.
Felek a közöttük 24.11.2016. napján létrejött alapszerződés 17.11.2. pontja szerinti költségvetést a jelen szerződés-módosítás mellékletét képező költségvetésre módosítják.