You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Keret-megállapodás keretében mélyépítési és térfelszín rekonstrukciós jellegű valamint azokhoz kapcsolódó tervezési munkák, így különösen parképítés- és felújítás, közműépítés- és felújítás
II.1.2)Fő CPV-kód
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló „Békéscsaba meglévő iparterületeinek kiszolgálása komplex infrastrukturális fejlesztésekkel” című projekt részét képező Békéscsaba, Dobozi út melletti
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Békéscsaba, Dobozi út melletti kerékpárút I. ütem felújítási munkái
Kivitelezés:
A 4239 jelű Doboz - Békéscsaba összekötő út 6+027 km szelvényétől az út mentén haladó kerékpárút felújítása a Dobozi út -
Gém utca 4+670 km szelvényben lévő csomópontig a folytatólagosan meglévő kerékpárúthoz történő csatlakozással (a meglévő
Kerékpárút felújítási terv szerinti 2+100 - 3+590 km szelvények közötti szakasz).
A részletes műszaki leírást a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.