Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Ocena trafności i skuteczności programów profilaktycznych realizowanych w ramach PO WER”; znak postępowania ZZP-76/20
Numer referencyjny: ZZP-76/20
II.1.2)Główny kod CPV79419000 Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Ocena trafności i skuteczności projektów profilaktycznych realizowanych w ramach PO WER”. Celem głównym ewaluacji jest charakterystyka i ocena jakości interwencji ze środków EFS w zakresie wdrażania ogólnopolskich programów polityki zdrowotnej (PPZ), a także analiza i ocena sposobu oraz efektów realizacji PPZ.
Przedmiot zamówienia zostanie sfinansowany w ramach wniosku o dofinansowanie projektu pomocy technicznej PO WER 2014–2020 na lata 2019–2020 – Oś priorytetowa VI PO WER, Działanie 6.1 Pomoc techniczna – Ewaluacja, kategoria interwencji 122: Działanie z zakresu budżetu zadaniowego Działanie 17.2.1.5 Wsparcie wdrażania programów.