Lieferungen - 228099-2022
Polen-Katowice: Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
2022/S 084-228099
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 074-197164)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych do kolejek Grupy SMT Scharf dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-22-02
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200253
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do kolejek Grupy SMT Scharf dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-22-02
5. W celu potwierdzenia, ze oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastępuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp