II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zestawów naprawczych i muf kablowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 284-15
Nuorodos numeris: 701802238
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44322000 Kabelių priedai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 z późniejszymi zmianami), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie 1 Zestawy naprawcze bezskorupowe, taśmowe do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych o zwiększonej wytrzymałości na zginanie
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44322000 Kabelių priedai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zestawy naprawcze bezskorupowe, taśmowe do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych o zwiększonej wytrzymałości na zginanie wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 2 Zestawy naprawcze skorupowe do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zestawy naprawcze skorupowe do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 3 Zestawy naprawcze skorupowe do łączenia i naprawy kabli elektroenergetycznych w izolacji papierowej do 6kV
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zestawy naprawcze skorupowe do łączenia i naprawy kabli elektroenergetycznych w izolacji papierowej do 6kV wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 4 Zestawy naprawcze skorupowe dla górniczych przewodów i kabli teletechnicznych w izolacji z termoplastów
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zestawy naprawcze skorupowe dla górniczych przewodów i kabli teletechnicznych w izolacji z termoplastów wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 5 Zestawy naprawcze bezskorupowe dla górniczych przewodów i kabli teletechnicznych w izolacji z termoplastów
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zestawy naprawcze bezskorupowe dla górniczych przewodów i kabli teletechnicznych w izolacji z termoplastówwg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 6 Zestawy naprawcze szybowe dla górniczych przewodów i kabli elektroenergetycznych ekranowanych
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zestawy naprawcze szybowe dla górniczych przewodów i kabli elektroenergetycznych ekranowanych wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 7 Taśmy elektroizolacyjne do kabli i przewodów
Pirkimo dalies Nr.: 7
Taśmy elektroizolacyjne do kabli i przewodów wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 8 Żywice epoksydowe
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie 8 Żywice epoksydowe wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 9 Płyn czyszczący, klej do łączenia taśm
Pirkimo dalies Nr.: 9
Płyn czyszczący, klej do łączenia taśm wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 10 Zestawy naprawcze rozgałęźne dla górniczych przewodów i kabli elektroenergetycznych ekranowanych
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zestawy naprawcze rozgałęźne dla górniczych przewodów i kabli elektroenergetycznych ekranowanych wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 11 Zalewy kablowe
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zalewy kablowe w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 12 Zestawy naprawcze skorupowe do naprawy ekranowanych górniczych przewodów oponowych
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zestawy naprawcze skorupowe do naprawy ekranowanych górniczych przewodów oponowych w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zadanie 13 Elementy odtworzeniowe zestawów naprawczych oraz kabli i przewodów
Pirkimo dalies Nr.: 13
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701802238
II.1.2)Główny kod CPV44322000 Akcesoria do okablowania
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44322000 Akcesoria do okablowania
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13