II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-4.
Nuorodos numeris: 701902473
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42141500 Sankabos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 21
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - Sprzęgło łańcuchowe Q 80/90 P21-2BB przenośnik taśmowy PTG-50/1000 lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42141500 Sankabos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. Szczegółowe warunki dostaw określono w SIWZ
Zadanie nr 2 - Sprzęgło zębate 25 22487 przenośnik zgrzebłowy Rybnik-850 lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Sprzęgło elastyczne górnicze Q 100X210/100X210 13.004.000.002 W01 przenośnik zgrzebłowy Rybnik-850 lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 - Hamulec jednokierunkowy BSD-260-400-000 Q 95H7 obroty wału w jednym kierunku lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - Sprzęgło jednokierunkowe (BSD) SJ-Ringspann-100-40SX Q 75 L-163 RYS.5466 blokada ruchu powrotnego MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - Sprzęgło elastyczne SPRS-315BH Q 80X170/100X210 L-418 315KW 4600NM 1500 obr/min z bębnem hamulcowym MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - Sprzęgło hydrokinetyczne odśrodkowe SH-100/70 70KW rozruchowo-przeciążeniowe lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - Sprzęgło hydrokinetyczne odśrodkowe SH-100/75E 75KW rozruchowo-przeciążeniowe lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - Sprzęgło hydrokinetyczne typu SH Rotofluid P315 100X210/80X168 długość całkowita L-835 315KW 1 500 obr/min rozruchowo-przeciążeniowe MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - Sprzęgło wysokoelastyczne Zerko 502 ZGU 1166 B/TH Q 80X170/100X210 L-468 315KW 1450 obr/min z tarczą hamulcową Zerkopol lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-132-8A-1368 75X140/80X111 L-253 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-132-8A-1369 80X111/80X170 L-283 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-200-16-4726 80X190/80X150 L-440 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-200-16-611 80X110/80X171 L-283 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-200-16-987 80X110/80X171 L-330 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-200-16-2260BH 80X171/70X140 L-390 z bębnem hamulcowym MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-315-2X16-1238H 90X170/100X210 L-505 z hamulcem lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - Sprzęgło wysokoelastyczne SET-500-50-6086 110X210/100X210 L-422 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19 - Półsprzęgło przekładni SET-200 KPLSET20061180110283 sprzęgło wysokoelastyczne SET-200-16-611 lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20 - Sprzęgło elastyczne Tytan S-360 100X212/100X212 600/15 L-515 MOJ lub równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21 - Pozostałe sprzęgła i układy hamulcowe
Pirkimo dalies Nr.: 21