Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 228322-2019
Lituania-Vilnius: Servicios de apoyo al software
2019/S 094-228322
Anuncio de licitación – sectores especiales
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Duomenų perdavimo (VPN), interneto ryšio ir kompiuterinio tinklo apsaugos paslaugų pirkimas
II.1.2)Código CPV principal
72261000 Servicios de apoyo al software
II.1.4)Breve descripción:
Pirkimo objekto aprašymas pateikiamas pirkimo dokumentuose.
Pirkimo objektas skaidomas į 2 pirkimo objekto dalis:
— I pirkimo objekto dalis – duomenų perdavimo (VPN) ir optinių skaidulų nuomos paslaugos,
— II pirkimo objekto dalis – saugaus interneto ryšio paslaugos.
Tiekėjas gali pateikti pasiūlymą vienai, kelioms ar visoms pirkimo objekto dalims.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
II.2.4)Descripción del contrato:
I dalis – duomenų perdavimo (VPN) ir optinių skaidulų nuomos paslaugos
Lote nº: 2
II dalis – saugaus interneto ryšio paslaugos
Lote nº: 3