Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Wetenschappelijke/technische bijstand voor de implementatie van Richtlijn 2010/63/EU betreffende de bescherming van dieren die voor wetenschappelijke doeleinden worden gebruikt
Referentienummer: ENV/2020/OP/0008
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het vergemakkelijken van een juiste, uitgebreide en uniforme implementatie van de richtlijn en bijbehorende verplichtingen.
Het ondersteunen van de Commissie bij de voorbereiding, uitvoering en opvolging van de noodzakelijke activiteiten die moeten worden voltooid zoals bepaald in de richtlijn.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 350 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: