Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
travaux maritimes de modernisation du bassin du Roucas Blanc - 3 lots
Numer referencyjny: 2021_45002_0015
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45252124 Przepompowywanie
II.2.1)Nazwa:
ouvrages maritimes, VRD, électricité et fluides
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45243300 Roboty budowlane w zakresie opaski brzegowej
45244000 Wodne roboty budowlane
II.2.4)Opis zamówienia:
travaux de création de dispositifs de restaurations de la biodiversité et suivi
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45244000 Wodne roboty budowlane