VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: II.2.4
A módosítandó szöveg helye: A közbeszerzés ismertetése
A következő helyett:
Az eljárás tárgya: „A Tisza folyó hagymahéj-szerkezetű töltéseinek és altalajainak megerősítése a szivárgási mérőhossz növelésével” tárgyú projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC Sárga Könyv szerint”
Kivitelezés (mind elsőrendű árvízvédelmi töltésen):
- szivárgó építése a Tisza bal parti töltésének (10.07 Fegyvernek-Ledencei árvízvédelmi szakasz) 111+330-112+460 tkm szelvényei környezetében 1 130 m hosszon, mélysége 5,0 m.
- szivárgási úthosszt növelő bent maradó acél szádfal beépítése a vízoldali koronaél környezetébe 10.07. Fegyvernek-Ledencei szakaszon a 107+100-107+475 tkm szelvények környezetében, összesen 375 m hosszban, átlagos mélység: 8,0 m; teljes mennyiség 3000 m2.
- nagy szilárdságú műanyag lemezbetétes, helyben kevert önszilárduló résfal építése a: