Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zaproszenie do składania ofert nr 06-20/2023/M007 – Pomoc techniczna na potrzeby wydajnego projektowania biur w przyszłych Domach Europejskich
Numer referencyjny: 06-20/2023/M007
II.1.2)Główny kod CPV71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
II.1.4)Krótki opis:
Pomoc techniczna dotycząca optymalizacji powierzchni biurowych przyszłych Domów Europejskich.