II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych
Reference number: NZZ/73/P/21
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych, w zakresie 12 grup.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33615100 Insulin
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
II.2.2)Additional CPV code(s)33616000 Vitamins
II.2.2)Additional CPV code(s)33621100 Antithrombotic agents
II.2.4)Description of the procurement:
Grupa 4 – Leki przeciwzakrzepowe
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
Grupa 5 – Inne leki dermatologiczne
II.2.2)Additional CPV code(s)33690000 Various medicinal products
Grupa 6 – Leki przeciwgrzybiczne działające ogólnie
Grupa 7 – Leki przeciwgrzybicze działające ogólnie
II.2.2)Additional CPV code(s)33670000 Medicinal products for the respiratory system
Grupa 8 – Inne leki stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych do stosowania wewnętrznego
II.2.2)Additional CPV code(s)33141110 Dressings
Grupa 9 – Opatrunki jałowe
Grupa 10 – Opatrunki jałowe
II.2.2)Additional CPV code(s)33692000 Medical solutions
Grupa 11 – Płyny do irygacji
Grupa 12 – Płyny do irygacji