Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Pētījums par mazināšanas pasākumiem, kuru mērķis ir mazināt jūras putnu piezveju zvejā ar žaunu tīkliem.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 11: Vadības konsultāciju pakalpojumi [6] un saistītie pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: uzdevumi jāizpilda pakalpojumu sniedzēja norādītajās telpās un vietās, izņemot EASME un Eiropas Komisijas telpas. Briselē notiks ne vairāk kā 4 koordinācijas sanāksmes ar EASME un/vai Eiropas Komisiju.
NUTS kods
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūra (EASME) vēlas noslēgt pakalpojumu līgumu, kura galvenais mērķis ir noteikt tādus tehniskos risinājumus, kas būtu gan ekonomiski, gan bioloģiski ilgtspējīgi un kas palīdzētu mazināt jūras putnu nejaušu piezveju zvejā ar stacionāriem tīkliem ES ūdeņos (izņemot Vidusjūru); īpaša uzmanība jāpievērš Baltijas jūrai, Ziemeļjūras austrumu daļai un rietumu ūdeņiem.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)77700000 Zvejniecībai raksturīgie pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
Aprēķināts, ka šā līguma izpildei nepieciešamais darbs ir līdzvērtīgs maksimāli 150 000 EUR bez PVN.
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē